Kontakt

Místo pro Vaše kontaktní údaje.

Diskuse k článku: Deeper- budoucnost echolotů nebo módní výstřelek?

14.7.2014Kategorie: Testy-recenze
 

1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

Nperch2 - Profil | Út 26.8.2014 20:22:08

Konkurence byla tato: www.rybarskepotreby-braunstar.cz/-z42112CZ . V současné době se mi do ruky dostal echolot pracující na principu wifi tak uvidíme. Realný dosah je 50-60m za dobrý podmínek - tj. malé nebo žádné vlny. Čím větší vlny tím, tím klesá stabilita spojení i dosah.
Je to o názoru. Mě se varianta ,,echolotu v telefonu" docela zamlouvá, Především v tom vidím trend do budoucna. V poslední době se nahrazovací echoloty v různých variantách spojení docela rozmáhají. Na telefonu se mi třeba líbí barevny a vysoké rozlišení, oproti černobílé, extrení obrazovce s malým rozlišením . (samozřejmě, vše je úměrné ceně).
Z levnějších variant se mi v poslední době líbí nápad - Externí obrazovka, ale s páskem. (vypadá to jako hodinky), podle mě je to praktické řešení ovládání i přenášení - záleží jen, jak to bude fungovat v praxi.

NSlesh - Profil | Pá 22.8.2014 0:39:11

Pěkná recenze, jen mi trochu chybí informace o reálném dosahu a co konkrétně byla ta konkurence.
Pár dní zkouším bezdrátový echolot Lucky Fish finder a cca. 80 - 100 metrů není problém (dál mi to jaksi nehází:) ). To bych u BT technologie viděl jako problém.
Trochou bych se bál vybít si telefon někde na rybách tím, že hodinu budu koukat na LCD. Kdo má telefon s velkým LCD, ten ví, že to je žrout baterek.
Samostatné zařízení se mi zatím zdá lepší. Už jen proto, že ho snadno půjčím i tomu, kdo nemá "chytrý" telefon.

Nperch2 - Profil | Ne 3.8.2014 21:28:18

Jsem rád, že se líbí.

NsteamyM - Profil | Út 22.7.2014 13:01:23

Díky za recenzi, dobrá práce! Uvažuji, že si pořídím chytrý telefon :-)